dv_hodiny

Vrh A


Datum narození: 12. 10. 2010

Vrh: 2 holčičky - Annie, Adeline a 2 kluci - Albi, Aston

Matka: Adouci Aurelia von Freitag

Otec: Frandemi's Findus

Rodokmen koťátek: zde

K odběru po 11. lednu 2011

 


Fotogalerie - Áčka - Momentky s ÁčkamaÁčka se narodila dopoledne 12. října. Liuška mě probudila v půl osmé ráno mňoukáním, lehla si ke mě do postele a mňoukala... nevěnovala jsem tomu pozornost, občas na sebe ráda upozorní abych si jí všimla. Jenže když jsem jí pohladila, ucítila jsem stah. Protože jsme spočítali datum porodu nejdříve na 13tého, chviličku jsem si myslela, že má třeba poslíčky. Jenže stahy byly zjevné i na pohled, neustávaly a já se velice rychle probrala z domnělých poslíčků. Takže jsme vstaly a já začala připravovat věci na porod. Liuš celou dobu kolem mě běhala a křičela na mě, jakoby mi říkala: "Co tady furt sakra děláš, to nevidíš? Já rodím, dělej něco!!!" Když jsem se posadila k porodničce, schovala se do ní, při každém stahu hučela, když jsem přestala hladit mňoukala, jakmile jsem se pohla, dostala jsem vynadáno: "Buď tady a opovaž se jít pryč!" Po mém vzdálení se hned vyběhla ven, takže jsme spolu čekaly co bude dál, byly jsme to ráno samy doma, ale ne úplně, na telefonu s námi byla celou dobu Slávka. První koťátko se narodilo v 9.00 a poslední 10:04. Liuš všechno zvládla sama, pomoc, kromě mojí blízkosti, skoro nepotřebovala. Je skvělá máma, od prvních okamžiků se o prcky stará a jakmile se okolo porodničky něco šustne, ozve se: "Huuuu" :o)

 

 Koťátka  


 

Aston_01

 

Aston


kocourek

SBI d

mazlík

 PRODANÝ 

adl

 

Adeline


kočička

SBI g

mazlík

 PRODANÁ 

Albi_02

 

Albi


kocourek

SBI n

mazlík

PRODANÝ

 

Anika_01

 

Annie


kočička

SBI g

mazlík

PRODANÁ

 

Aktuality ...jak se máme, rosteme a lumpačíme.                                                                                                                                             


Velice se Vám omlouváme za špatné zobrazování některých článků našich stránek v prohlížečích Internet Explorer. Na řešení problému stále pracujeme. Děkujeme za pochopení a za návštěvu :o)

17. 10. 2010 Dneska všechna koťátka zdvojnásobila svou porodní váhu. Dělají nám radost, stejně tak Liuška, která je opravdu skvělá máma.

20. 10. 2010 První otevřené očíčko. Všechny sourozence předběhla kočička Adeline a ve váze vede kocourek Aston, už má přezdívku "těžítko" :o)

26. 10. 2010 Prckové začínají prozkoumávat porodničku - stabilita jim dělá ještě maličko problém, ale každý den se lepší, po víkendu už budou běhat.

31. 10. 2010 Protože fotek s koťátkama přibývá, rozhodli jsme se založit jim v galerii druhou složku s názvem - Momentky s Áčkama.

 2. 11. 2010 Anička si jako první pochutnala na tuňákovi, je to šikulka. Nejdřív se šla podívat co to máma baští, poté olízala talířek a pak už jen papala :o)

 6. 11. 2010 Ode dneška už budou koťátka dovádět v novém pelíšku, Liuška už chtěla být s námi i s prcky, tak jsme jí vyhověli. (Fotky)

13. 11. 2010 Koťátka už prozkoumávají byt. Klárka si s nimi nadšeně hraje, Liuška už před rozdováděnými potomky utíká :o)

15. 11. 2010 Kočičí dvířka, tunel, koulodráha, škrabátko, to vše už mají mrňta "na háku". Jsou to čiperky, prozkoumávají, lumpačí, máme z nich radost. (Fotky)

24. 11. 2010 Astonek už předběhl sourozence o krásných 100 gramů, je to opravdu naše "těžítko" :o)

25. 11. 2010 Tak už bylo pokořeno i škrabadlo, sice jen první pelíšek, ale ty ostatní jsou pouze otázkou času. Jen cestu zpátky musí prťata ještě natrénovat.

28. 11. 2010 Máme nový super pelíšek :o) (Fotky)

17. 12. 2010 První očkování je za náma :o) Plus nové fotky v galerii - Momentky s Áčkama.

 9. 1.  2011 Přivezli jsme výbavičky pro koťátka!

22. 1. 2011 Kocourek Albi odjel do nového domova, Aston s Aničkou odjeli pár dní před bráškou.