Když jsem si přinesla domů první kočičku, nenapadlo by mě, že za dva roky budu zakládat chovatelskou stanici. Jenže holky jsou opravdu báječné a já si řekla,  že by bylo strašně krásné, kdyby měly koťátka a ta svým páníčkům přinášela tolik radosti a lásky, jako daly ony nám.


nae_CHS

 

Jsme chovatelská stanice nádherného plemene posvátná birma, registrovaná u mezinárodního registru FIFe a jsme členy ZO SCHK Pilsencatclub.

Pro zdraví a spokojenost našich kočiček se snažíme dělat maximum. Spolupracujeme s několika veterinárními lékaři a laboratoří Sevaron. Snažíme se,aby naše kočičky byly zdravé, spokojené a všechna trápení se jim vyhýbala. Jsou testované na nejrůznější nemoci (FIV, FeLV, PKD, HCM…), dostávají kvalitní stravu a jsou neustále s námi. Dále udržujeme kontakt s ostatními chovateli.

Obrovský dík patří naší kamarádce Slávce (chovatelská stanice von Freitag), za mnoho rad, zkušeností a pomoci. „Jsme moc rády, že tě máme :o)“

Všem, kdo přemýšlí o pořízení okouzlujícího společníka birmičky doporučuji. Zvažte však zda jste schopní dát kočičce veškerou potřebnou péči a pozornost a v případě nemoci, které se bohužel ani jim nevyhýbají, upustit nemalou korunu, která se mnohdy v případě dlouhodobějšího onemocnění vyšplhá do opravdu vysoké částky.